• Facebook
  • YouTube

CAD-CAM Programozó technológus

Excel Csepel Szerszámgépgyártó Kft. keres csepeli munkahelyre CAD-CAM programozó technológus munkatársat.

Feladatok

  • Egyedi gépek berendezések PLC programozása
  • Működési leírás készítése,
  • Gépek beüzemelése, tesztelése, szerviz feladatok végzése
  • Műszaki megoldások kidolgozása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Automatizálási ismeretek
  • Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság,
  • Terhelhetőség, kreativitás,
  • Büntetlen előélet

Előny

  • Jogosítvány
  • PLC programozási ismeretek (Siemens, Omron, Fanuc, Schneider)
  • CNC vezérlő, hajtásrendszer ismeretek (Fanuc, NCT, Bosch-Rexroth, Heidenhein)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bérezés megegyezés szerint,

Egyéb információ

  • Teljes munkaidő, alkalmazotti munkaviszony,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

A munkavégzés helye

  • Magyarország, Budapest XXI. ker

  • Önéletrajzát és motivációs levelét az allas [at] csepel.eu email címre várjuk a betöltendő pozíció megnevezésével!