• Facebook
  • YouTube

Tervező mérnök - gépész

Az Excel Csepel Szerszámgépgyártó Kft. keres Tervező mérnök-gépész munkatársat  csepeli munkahelyre.

Feladatok

  • Konstrukciós feladatok ellátása, célgépek, egyedi berendezések tervezése
  • 3D modellezés CAD rendszerrel,
  • Műszaki rajz készítése,
  • Együttműködés a beszerzés, technológia, gyártás, szerelés folyamatában,
  • Műszaki megoldások kidolgozása

Elvárások

  • Felsőfokú Gépészmérnöki végzettség
  • Valamely 3D CAD rendszer felhasználói ismerete
  • Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság, csapatszellem, terhelhetőség, kreativitás,
  • Büntetlen előélet

Előny

  • Jogosítvány
  • Pro/Engineer WF5.0, Inventor 11, felhasználói ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Bérezés megegyezés szerint,

Egyéb információ

  • Teljes munkaidő, alkalmazotti munkaviszony,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

A munkavégzés helye

  • Magyarország, Budapest XXI. ker

  • Önéletrajzát és motivációs levelét az allas [at] csepel.eu email címre várjuk a betöltendő pozíció megnevezésével!